1. týden za náma

24.1.2019
Máme za sebou první týden, který je vždycky zároveň krásný, ale i náročný. Je nutné kontrolovat, jestli všechna štěňátka pijí, některé psí maminky přesvědčit, že to, co mají v misce není otrávené - hlavně naši Sofinku, překontrolovat, jestli se malí nejen napapkají, ale i vyprázdní...no a samozřejmě kontrolovat mamču, jestli je v pořádku. Tento týden byl náročný i proto, že k nám přibyli 2 noví strávníci. Včera už ale putovali k jiné náhradní mamince, která má mlíčka dost jen pro ně. Nebudou muset bojovat s našimi většími štěňátky a budou určitě rychleji přibývat na váze. Moc na ně všichni myslíme a rádi jsme jim nabídli krátkodobý azyl.
Naše mrňata rostou jako z vody, největší macík už má dnes 400g. Jsme rádi, že se zájemci ozývají a mají o mrňousky zájem.
Ještě musím upřesnit, že tato štěňátka jsou z  již prověřeného spojení (Sophie z Rybího města x CH Jack Sam Karann). Naše Sofi je pětiletá zdravá, čiperná fenečka, její rodiče se ve zdraví dožili velmi vysokého věku. Jack je otcem mnoha štěňátek, některá jsou uchovněná a zdravotní problémy se u nich nevyskytují.
Tohle je pro nás největší záruka zdraví. Dlouhověkost a  a dobrý zdravotní stav rodičů a prarodičů.