Sophie z Rybího města

Sofinka se k nám dostala shodou nešťastných událostí. Přišla o svou milovanou paničku a našla domov u nás. Velice rychle zapadla do naší smečky a všichni jsme si ji hned zamilovali.

Datum narození: 18.1.2014
Zbarvení: fawn
Chovná fenka

Charlotta Star Lady Alison (Šalinka)

Datum narození: 16.2.2020
Barva: fawn
Výstavy: Velmi nadějná 2,  Velmi nadějná 3,  Výborná 1, Vítěz třídy mladých
Pately: 0/0, srdce bez nálezu

Šalinka se narodila přímo v naší CHS, je dcerkou Sofinky. Původně neměla zůstat doma, už půl roku na ni čekala jiná paní chovatelka. Jenže.... byla doba covidu. Šalinka jedináček. Krásná, chytrá, čistotná.... prostě andílek. Nedokázali jsme se s ní rozloučit.
Jenže jen co jsme Šalince "vybalili kufry", prostě se spontánně rozhodli, že  ji nedáme.... Šali odhodila masku a ukázala nám tu pravou Šali! Musím přiznat, že je i úžasně mazlivá, milující, hravá, čistotná,nic  neničí..... Ano, má spoustu dobrých vlastností. Ale všechno dělá asi tak 5x rychleji než "běžný" buldoček. Navíc už v půl roce převzala (naprosto automaticky, bez jediného odporu) vedení smečky. Vládne jí rukou pevnou, její pravidla jsou všem jasná (všechno patří Šali :-))  ). Jako máma je Šalinka úžasná. Pečlivá a laskavá. A za to jsem moc ráda.Šalinka