Štěňátka 2020

Štěňátka 2020

 

Pokud máte zájem o štěňátko Francouzského buldočka, kontaktujte mě (tel., email). Po našem pejskovi jsou odchovy v kvalitních CHS. Předám Vám info a kontakt na chovatele.


Štěňátka po našem Torinkovi v CHS z Kedarky
Štěňátka po Torinkovi

V CHS KAVAYOR se 6.6.2019 narodilo 6 žíhaných štěňátek (5 pejsků a 1 fenečka) po našem Torinkovi (Thorwald Slavic storm)
Maminkou štěňátek je žíhaná fenečka Terezka (Naomi od Oskarky) -pěkná,zdravá  a pohodová mamina, která se o ta naše mrňata skvěle stará.
Štěňátka jsou nádherná, mají skvělý rodokmen a je tam velký předpoklad pro pevné zdraví a typické buldočí povahy.
Kdo by měl o buldočího chlapečka z tohoto spojení zájem, kontaktujte paní chovatelku Kateřinu Štýberovou: Tel.: 605 108 117, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Těším se, až je uvidím. Ale bojím se, že je budu všechny chtít domů :-)!

kluci
malá princezna

14.3. - osmý týden

A je to tady, u nás je slzavé údolí! Můj velký pomocník Marťa těžko nese loučení. A není sám. Prckové zatím nic netuší, užívají si život a jsou šťastní. Ten opravdový, nový život a celý jejich svět -  o  něm ještě nemají ani tušení. Ale už brzy si pro všechny přijedou jejich noví páníčci a všechno jim teprve ukážou. Věřím, že strach z neznáma a smutek z odloučení velmi brzy překonají a budou šťastní ve svých nových rodinách. Snažili jsme si jim celých osm týdnů dát to nejlepší. Nejlepší péči, čisté prostředí, naplnit bříška a také i vychovávat úměrně jejich věku. Naučili jsme je přijít si pro pomazlení, přiběhnout šťastně na přivolání, těšit se na plnou misku, mít radost z pochvaly. Věřím, že to není málo. Že od nás dostali vše, co budou potřebovat ve svém novém, velkém světě.

Hodně štěstí!

7.3. - sedmý týden

Sedmý týden je tady. Jsme spolu 7 týdnů, ale čas utíká tak nějak rychleji... tento týden byl pro prcky trošku náročnější. Očkovalo se, čipovalo, poslouchalo se srdíčko, prostě prohlídka se vším všudy. Však máme před sebou poslední společnný týden. Prckové rostou, hry se prodlužují, spí se méně. Musím ale mimča pochválit. Jsou opravdu moc hodná! Také čistotná,  a ani s krmením nejsou problémy. Máme tu jednu čiperku, nebudu jmenovat :-)!! , ta usíná nejpozději a první vstává. Musí všechno vidět, u všeho být první... ale nebojí se ani čerta a na přivolání je první v klíně.
Věřím, že náš poslední společný týden bude stejně pohodový jako předchozí týdny a že si ten čas užijeme jak to jen nejlépe půjde.

28.2. - šestý týden

Naše partička už má 6 týdnů! A co je u nás nového? Máme za sebou návštěvy jak nových páníčků, tak rodinné a kamarádské. Návštěvy jsou super - mrňata se totiž tzv. socializují! To znamená, že si zvykají i na jiné lidičky a poznávají, že jsou fajn. Že se jich nemusí bát, že se dokonce nechají olizovat a chvíli vydrží i okusování.
Granulky a jiné nemléčné ňamky už jsou běžná věc, na krmení se všichni těší a když dlouho nic nepřichází, umí si už hlasitě říct! Při vzájemných hrách malí poznávají, že sourozenci jsou fajn, ale mají taky zoubky a chtějí mít všechno taky hned. Maminka je stále velice tolerantní, dokonce má náladu si s těmi trhači i pohrát. Strejda Torinek je super, když se do něj nenápadně kousne...pádí bleskově na druhý konec baráku a dlouho se neukáže :-)!